Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

.

HİZMETLERİMİZ

Çin ithalatı, birçok işletme için başarılı bir pazar haline dönüşerek kendini dünya çapında kanıtlamıştır. Ayakkabı, giyim, elektronik, mobilya, ev mobilyası ve çok daha fazlası gibi Çin’de üretilen ürünler dünya çapında gerçekten de yüksek popüleritededir. Ancak, özellikle yeni başlayanlar için kolay bir iş değildir. İthalat işlemi araştırmadan ve yardımsız son derece karmaşık, kafa karıştırıcı ve maliyetli olabilir. Beklenen kazançlar genellikle uzun transit süreleri, artan veya dalgalanan teslimat maliyetleri, düzenleme ücretleri ve beklenmedik gecikmelerle hayale dönüşebilir.

Biz ürün araştırma, satın alma, yüklemeden gümrük takibine kadar Çin’den mal getirip satmak için tüm ihtiyaçlarınıza danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Raiz Group sizi üretim, kalite kontrol, yükleme ve gümrük prosedürleri risklerinden korur ve ithalatınızın başarıyla sonuçlanmasını sağlar.

Saygın bir ticaret danışmanı kullanmak yüz binlerce olmasa bile binlerce tasarruf sağlayabilir. Tedarikçilerden en iyi fırsatları almak için pazarlık yapabiliriz – üçüncü taraf aracılar yerine fabrikalarla doğrudan ilgilenme eğilimindeyiz (ki aracılar maliyet ekler ve başarısız/düşük siparişlerin olasılığını artırır). Doğru ürünleri almanızı ve kaliteyi beklediğiniz gibi sağlamak için gerekli sistemleri ve kontrolleri sunabiliriz. Bunların hepsi sizi büyük ve gereksiz maliyetlerden koruyabilir.

Çin İthalatıAraştırma sürecinden ithalatın gerçekleştirilmesine (kapı teslimi), operasyonun her aşamasında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Numuneler, görseller, teknik detaylar, teknik özellikler, miktarlar ve hedef fiyatlar elde edildikten sonra ilgili üreticileri belirliyoruz. Telefon görüşmeleri ve yazışmalar yaparak ürünler ve şirketler hakkında gerekli bilgileri topluyoruz. Daha sonra uygun gördüğümüz kişilerle iletişime geçeceğiz ve gerekirse ziyaret edeceğiz. Bir haftalık çalışmadan sonra sizin için ayrıntılı bir rapor hazırlayacağız. Daha sonra belirlediğimiz fabrika veya fabrikalarla karşılıklı bir numune çalışması yaparız, kalite ve fiyatı kesinleştirir ve isterseniz sipariş aşamasına ilerleriz. Şimdi bu aşamalara detaylı bir şekilde bakalım:

Öncelikle Çin’den ithal etmek istediğiniz ürünün üreticilerini veya potansiyel alıcılarını belirliyoruz. Onlarla yazışmaya başlıyoruz, fabrika ve ürünler hakkında ayrıntılı bilgi topluyoruz ve detaylı araştırmadan sonra, ürünler hakkında bir rapor hazırlıyoruz.

Bilindiği gibi, aynı malların birçok fabrikası Çin’de üretilebiliyor ve aynı zamanda internette çok sayıda aracı ve sahte şirket var. Bu araştırmanın sonucunda, bu tür kötü niyetli şirketleri ortadan kaldırıyor ve sizi güvenle alışveriş yapabileceğiniz güvenilir ve büyük şirketlere yönlendiriyoruz.

Ürün ve fiyat olarak uygun üretici ile mutabık kalındıktan sonra sizin adınıza üreticinin üretim tesisi veya fabrikası ziyaret edilebilir. Bu, Çin ithalat ofisimiz adına sürekli çalışan Çince konuşan tercüman dostlarımız tarafından yapılacaktır. Talep üzerine tercümanımız tarafından fabrika izleme hizmetleri sunuyoruz. Uzaktan video iletişimi kurarak, bir toplantı ortamında müşterilerimizin isteklerini Çinli üreticiye aktarıyoruz. Ayrıca, müşteri doğrudan fabrikayı ziyaret etmek isterse, ona bir tercüman eşlik edecektir.

Gümrük mevzuatını (GTİP olmayan) ithal etmek ve Türkiye’de sorgulamak için Çinli şirketlerden aldığınız ürünü düşünün. Gümrük vergisi muafiyeti veya ekstra ücretler rapor edilir. Ürün araştırmasından önce ithalat ve vergiler yüksekse bu aşama kârlı olmayabilir.Çin İle Ticaret

Çin’den ithal etmek istediğiniz ürüne karar verdiniz. Bu aşamadan sonra, siparişten sonra üretilen ürünün isteklerinize uygun olup olmadığını kontrol etmek önemlidir. Bazen gösterilen ürün alınan ürünle aynı olmayabilir, bu nedenle ürünün doğruluğu belirli üretim aşamalarında veya yükleme sırasında kontrol edilmelidir.

Mal kontrolü ve nihai kontrol kesinlikle gerçekleştirilmesi gereken en önemli hizmetlerden biridir. Ürünün siparişe, miktara, özel spesifikasyonlara uygun olduğundan ve sözleşmeye uygun olduğundan emin olun. Bu kontroller tarafımızdan yapılır, kurulumla ilgili resimler ve videolar temin edilir. Bu tasarrufun ve kazancın yanında emin olun ki Çin ithalat danışmanlık ücreti yanında devede kulak kalır. Sizde Raiz Group’un ayrıcalıklı Çin ithalat danışmanlık hizmetinden faydalanmak için aşağıdaki linkten iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

www.cin-ticaret.com

WhatsApp chat