Tecrübelerimiz

Tecrübelerimiz

.

TECRÜBELERİMİZ

Dünyada uluslararası ticaretin öneminin artması ve Çin mallarının dünya pazarındaki hızla büyümesi ile Çin dünya ticaretinin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Bir ürünü satarken iyi bir kar elde etmek istiyorsanız, düşük bir maliyetle satın almanız gerekir. Böylece ürünleri rakiplerinizden daha düşük bir fiyata satabilirsiniz. Ürünleri iyi bir fiyata satın almak isteyen insanlar, Çin’den ürün getirmeyi öğrenmelidir, çünkü doğrudan Çinli bir üreticiden ürün satın almak en iyi seçenektir. Çin ithalat ürünleri toptan satın almak, aracıyı ortadan kaldırmak, daha iyi karlar elde etmek ve daha kolay rekabet etmek anlamına gelir.

Çin Ticaret İhracat AvantajlarıGünümüzün ithalat-ihracat şirketleri Çin’in ticaret alanında yükselmesi sebebiyle buraya yönelmişlerdir. Çin’den ürün getiren firmalar veya Çin’e ürün satan firmalar bu pazarda kendilerini göstererek sıyrılmak istemektedirler. Fakat bu şirketler araştırma ürünlerinde; Ürün kalitesi eksikliği, yükleme sırasındaki arızalar ve zaman kayıpları, iletişim sorunları ve Çin anlaşmalarında dikkatli olmamaları nedeniyle birçok sorunla karşılaşabilirler. Burada dikkate alınması gereken en önemli şey, Çin iş kültürünü bir noktada Batı iş kültürüyle birleştirme yeteneğidir. Raiz Group sorunsuz bir şekilde ticaret yapmanızı sağlayan deneyimli ve tecrübeli uzmanlar tarafından kuruldu.

Yılların tecrübesi bize müşterilerimizin zorluklarla başa çıkmalarına ve Çin ithalatında başarıya ulaşmalarına yardımcı olacak bilgileri edinmemizi sağladı. Müşterilerimiz için her zaman mevcut olan uzmanlığımızı, yeni deneyimlerle ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ilerletmeye devam ediyoruz. Çin danışmanlık ile karlı hedefe doğru ve doğru rehberlik sunuyoruz.

Ekibimiz, batı şirketleri ve Çin ithalatı arasındaki eksik bağlantıda köprü unsuru haline geldi. Bu nedenle Çin danışmanlık hizmetlerimiz etkili ve doğrudur. Çözümsüz gibi görünen sorunları çözüyor, verdiğimiz her hizmette yaratıcılık ve başarı ile çözümler sunuyoruz.

Aradığınız ürün için doğru üreticileri buluyoruz. E-posta göndererek, fabrika ve ürün kalitesi hakkında bilgi toplayarak işinizin takibine başlıyoruz. Bir hafta süren araştırmamızın ardından size ayrıntılı bir ürün ve fabrika raporu gönderiyoruz. Detaylı araştırmalarımız sayesinde Raiz Group, zaman ve paradan tasarruf etmek için sizi internette reklamı yapılan sahte şirketlerden, güvenilir olmayan ticaret şirketlerinden koruyabilir.

Diyelim ki ilgilendiğiniz ürün hakkında zaten bir araştırma yaptınız, ancak yine de fabrikanın kendisi ve sağladıkları kalite ile ilgili tereddütleriniz var. Her şeyi kendiniz kontrol etmek için Çin’e gelmeniz gerekmez. Ki bu masraflarınızı ve zaman kaybınızı ikiye katlar. Uzmanlarımız fabrikaları ziyaret edecek, denetimleri yapacak ve uzmanlık fikirleri, ürün resimleri ve üretici firma ile size rapor verecektir.

Almak istediğiniz ürünü bulursunuz ve üretim düzeyinde her şey hazırdır. Üretim sırasında kalite kontrolü talep ederseniz, tüm denetimleri yaparız ve gerekirse örnekleri size göndeririz. Tüm denetimlerimiz tecrübeli kalite kontrol uzmanlarımız tarafından yapılır.Çinden Alışveriş

Bu hizmet bizim açımızdan bir zorunluluktur. Siparişinizi fabrikaya verdikten sonra, ürünler nakliye için hazır olduğunda genellikle onlar tarafından bilgilendiriliriz. Ürünlerin standartlarınıza uyup uymadığından ve memnuniyetinize göre olup olmadığından; ölçümlerin, miktarların, ağırlıkların önceki gereksinimlerinize uygun olduğundan emin oluruz. Bu son dakika kontrollerinden sonra, üretici ile yükleme işlemi için konteyner alanında oluruz ve size göndermek için gerekli fotoğraf ve videoları çekeriz.

İş yapmak için uzak ülkenizden Çin’e geldiniz. Fabrika ziyaretleriniz, sözleşmeleriniz ve sergilere katılımınız için yardıma ihtiyacınız var veya Çin’in güzelliğini ve büyüleyici kültürünü merak ettiniz ve daha fazlasını keşfetmek ve öğrenmek istiyorsunuz. Hatta Çin’de kendi şirketinize yatırım yapmak ve işe başlamak istiyorsunuz. Yatırımcı çözümleri sunuyoruz, operasyonlarınızı kolaylaştırmak ve giderlerinizi en aza indirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Unutmayın, Raiz Group, tercüme ve rehberlik seçeneklerimizle her zaman hizmetinizded

WhatsApp chat