Çin’den ürün getirmek

Çin’den ürün getirmek

Çin’den ürün getirmek…

2020, Çin’den ürün getirmek için dalgalı bir yıl olduğunu  gördü. Küresel sağlık endişeleri, Çin ile ticareti ciddi şekilde etkiledi ve bu, mal çin’den ithalat yapmak isteyen   birçok kişi için bir yük yarattı. Bununla birlikte, Çin’den yapılan ithalatlar   hala damlamaya devam ediyor ve ithalatçılar için hala fırsatlar var.

En çok talep gören mallardan bazıları Çin’den geliyor. Birçok uluslararası tüccar, solunum cihazı ithal etmek, kişisel koruyucu ekipman ithal etmek, cerrahi eldivenler ve yoğun bakım yatakları ithal etmek ve daha fazlasını yapmak istiyor. Küresel salgın sırasında insanları hastalıklardan koruyan ürünler hakkında şirketimizden bilgi alabilirsiniz .

Çin’den ithal edebileceğiniz ve tarifelerden muaf olan ürünler şunlardır .

Göğüs soğutucuları

Dikey dondurucular

Plastik içme kamışları

N95 solunum cihazları ve yüz maskeleri

anestezi maskeleri

Tarifelerden muaf bu kadar çok mal ve ithal mallara yönelik artan talep ile birçok ithalatçı bu fırsatları değerlendiriyor.

Bu süre zarfında yüz maskeleri veya diğer kritik ihtiyaç duyulan ürünleri ithal etmenin belirsizliğini gidermek için yardıma ihtiyacınız olursa, Türkiye  Gümrük Müsteşarlığındaki  IMPORT  International tarafından desteklenen deneyimli ekibimiz, ihtiyacınız olan rehberliği ve yardımı sağlayabilir. Lisanslı gümrük müşavirleri ve gümrükleme danışmanlarından oluşan ekibimizle süreçle ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat